مشاوره رایگان : 7085 139 -0917

مدیریت زنبورداری برادران معصومی با بیش از 23 سال سابقه ی زنبورداری، وبسایت عسل کوهی را به منظور شناخت و معرفی یکی از مرغوبترین عسل های دنیا در جنوب ایران ( عسل وحشی) و همچنین ارائه عسل های طبیعی، طبی و بیولوژیک از زنبورستان های خود ایجاد کرده است. 
امید است با توکل بر خداوند و ائمه اطهار علیهم السلام، این ماده مقدس را، که در کتاب الهی و احادیث از آن نام برده شده است را همانند سالهای متمادی، با بهترین کیفیت به هموطنان عزیز ارائه دهیم. 

ما همیشه بر این باوریم که فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است. لذا با توجه بر اینکه عسل را باید با اعتماد خرید نه امتحان، به شما هموطنان شریفمان تعهد اخلاقی و وجدانی می دهیم که همیشه با توکل بر خداوند، مرغوبترین عسل های طبیعی را تقدیم کنیم و اینکه در زنبورستان ما تمام فصول بر روی مردم جهت بازدید باز است. 

صداقت، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است. ما در مجموعه زنبورداری معصومی و سایت عسل کوهی، این جمله را زندگی می کنیم. 

در طی سالیان گذشته، عسل کوهی، رضایت حده اکثری خریدارن را نه شعار خود بلکه باور و اعتقاد قلبی خود می داند و مجددا یادآور میشویم که همیشه بر این باور بوده ایم که  « فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است» 

آیا تا به حال به دنبال مصرف عسل کاملا طبیعی بوده اید و به آن دست نیافته اید؟ 

آیا خسته شده اید از اینکه هر فروشنده ای ادعای فروش عسل طبیعی را داشته اما پس از مصرف به نتیجه ای نرسیده اید؟ 


آیا تا به حال محصولات ما را امتحان کرده اید؟ 

پس فقط یکبار ما را نیز امتحان کنید تا با مصرف محصولات ارگانیک ما  مشتری همیشگی ما شوید. تمام سعی و  تلاش و هدف ما ارائه محصولی با کیفیت و پاک به دست شما ایرانیان است. زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود. 

ما در این سایت با ارائه مطالب مفید و علمی از منابع معتبر، به شما کمک می کنیم تا از این ماده مقدس حده اکثر استفاده را ببرید. 

ارائه روشهای علمی نوین در مورد عسل درمانی 

ارائه روش های طب سنتی عسل درمانی 


ارائه مرغوبترین عسل های طبیعی و طبی 

مشاوره رایگان در مورد خرید عسل و پرورش زنبور عسل