مشاوره رایگان : 7085 139 -0917

 عسل وحشی

عسل وحشی کوهستان را از کجا بخریم با وجود دروغها و کلاهبرداری های دلالان سودجوی فروش عسل!؟ آیا عسل وحشی در ایران وجود دارد؟ با مشاهده تصاویر عسل وحشی از نماهای مختلف و مطالعه مطالب سایت عسل کوهی با جزییات بیشتری از عسل وحشی اصل در ایران آشنا خواهید شد.
امروزه با گسترش فضای مجازی انواع شیوه های کلاهبرداری و فریب مردم نیز به همان صورت رواج پیدا کرده است. وبسایت ها و کانال های تلگرامی فروش عسل زیادی را میشناسم که ادعای فروش عسل وحشی دارند، درصورتیکه عاجز هستند از تعریف عسل کوهی وحشی، یعنی اصلا نمی دونن عسل وحشی چیه و کجا هست ، حتی یک بار هم زنبور عسل وحشی را از نزدیک ندیده اند ، اما خود را بدون واسطه معرفی می کنند ، این دلالان حتی تعریف عسل وحشی را هم از وبلاگ عسل کوهی ما کپی برداری کرده اند ، هر گردی گردو نیست دوستان جهت خرید عسل عجله نکنید تا فریب سودجویان را نخورید.

عسل وحشی خرید

فروش عسل وحشی

فروش عسل وحشی بسیار محدود است و ما که خودمان هرساله درفصل معیّن جستجو و برداشت آن به کوهستان می رویم ، همیشه عسل وحشی موجود نداریم. ولی جای تعجب و تاسف است که عده ای از فروشگاهها ، و افراد از خدانترس هر عسلی را به جای عسل وحشی میفروشند!!
هر کسی که ادعای فروش عسل وحشی داشت باید مستندات دقیق و کامل آن را هم داشته باشد ، کلاهبرداران فروش عسل با نشان دادن چندعکس عسل وحشی یا فیش واریزی مشتریان فریب خورده شان، مشتری جدید جذب میکنند!!
مستندات بسیاری دارم از سودجویانی که بواسطه کپی عکس ها و فیلم های برداشت عسل وحشی دیگران، مردم نیازمند به خرید عسل وحشی را فریب میدهند. با عناوین عسل وحشی کردستان یا عسل سیاه وحشی ، عسل وحشی تنه درخت و... خب اونوقت شما از این افراد توقع صداقت در فروش عسل وحشی اصل دارید ؟!

         اصل را از اصل بخواهید...

عسل وحشی صخره ای

زنبورهای عسل وحشی جنوب که به صورت پراکنده در مناطق جنوبی ایران یافت می شوند ، نام علمی این نوع زنبور آپیس فلورا می باشد، که از نظر شکلی هم با زنبور عسل پرورشی متفاوت است. عسل وحشی جنوب ایران یکی از بهترین عسل های طبیعی دنیا است که طرفداران خاص خودش را در کشورهای عربی دارد . افرادی که ادعای داشتن عسل وحشی کردستان دارند ، آنها صرفا عسل زنبورهای پرورشی کندو را دارند ، زیرا زنبور عسل ریز وحشی امکان زیستن در آب و هوای کردستان را ندارد.

عسل وحشی

خرید عسل وحشی

همانطور که بارها و بارها ذکر کرده ام ، عسل وحشی بسیار کم است ، و ما همیشه عسل وحشی برای فروش موجود نداریم . برای خرید عسل کوهی وحشی که به صورت محدود هر ساله از کوهستان های زاگرس جنوبی استان فارس برداشت می کنیم با شماره 09171397085  تماس بگیرید . عسل کوهی وحشی را با موم ارگانیک و طبیعی خود همانگونه که از کوهستان برداشت میکنیم به سراسر ایران میفرستیم.

عسل وحشی با موم 

3 تصویر از یک کُلُنی عسل وحشی صخره ای از نماهای مختلف ، قبل و بعد از پرواز دادن زنبورهای عسل وحشی

      صداقت و کیفیت تفاوت ماست 

خرید عسل وحشی

تصویر زیر نمایی نزدیکتر از عکس قبلی است ...

عسل وحشی صخره

حتی زنبورهای عسل وحشی ، با زنبورهای عسل پرورشی کاملا فرق دارد . تصویر زیر پس از پرواز دادن زنبورها میباشد

خرید عسل وحشی در تهران

 

جهت خرید عسل وحشی کوهستان ، بهترین عسل دارویی ایران با  09171397085  تماس بگیرید.

ثبت سفارش

نام و نام خانوادگی :

تلفن همراه :

توضیحات :